Om Fama AS

Fama AS er et selskap tilhørende i Bergen som hjelper bedrifter over hele landet med å bli eller fornye sitt miljøfyrtårnsertifikat.
Så vidt oss bekjent er vi det eneste selskapet i Norge som ikke tilbyr andre tjenester enn miljøfyrtårnrelaterte tjenester.
Fama ønsker å være den mest foretrukne eksperten innenfor miljøfyrtårnsertifisering, miljøfyrtårn re-sertifisering, miljøfyrtårn kurs for større konsern og interesseorganisasjoner samt utarbeiding av klimaregnskap for organisasjoner som trenger dette.
Våre medarbeidere har mange kurs under beltet når det kommer til miljøsertifiseringer og holder seg hele tiden oppdatert på det som skjer på dette fagområdet.

Kontakt oss for en hyggelig prat

Kontakt oss i dag

Våre ansatte

Trond Grindheim
Daglig Leder
Popup link for nå
Telefon: 977 84 714
E-post: trond@fama.no
Bernt Sleire
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 411 44 268
E-post: bernt@fama.no
Hilde Røen
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 969 23 992
E-post: hilde@fama.no
Mairén Robertsen
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 969 23 239
E-post: mairen@fama.no
Sebastian Tovås
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 909 79 710
E-post: sebastian@fama.no
Line Skar Ullestad
Bedriftsrådgiver
Telefon: 450 65 005
E-post: line@fama.no
Christine Skar Ullestad
Bedriftsrådgiver
Telefon: 453 43 629
E-post: christine@fama.no

Kontakt oss for en hyggelig prat

Kontakt oss i dag
Bærekraft, søknader og byråkrati
Informasjon
Nøstegaten 58, 5011 Bergen
post@fama.no
+47 70 30 98 30
Org.nr: 825 113 282
FAMA Nyhetsbrev
Meld deg på vårt nyhetsbrev for tips, triks og tilbud!
2024 - Copyright, All Rights Reserved, Made by Gunnerod
Personvern
– et naturlig valg
Informasjon
Nøstegaten 58, 5011 Bergen
hei@fama.no
Org.nr: 933 134 245
2024 - Opphavsrett, alle rettigheter forbeholdt Fama AS.
Personvern
crossmenu