Et naturlig valg

Trenger du bistand?

Fama Norge AS er et kunnskapskollektiv som spesialiserer seg på å yte bistand, hovedsakelig til selskaper inne bygge- og anleggsbransjen. Våre tjenester er i hovedsak bistand til søknad om mesterbrev, Miljøfyrtårn-sertifisering, bistand til søknad om sentral godkjenning, hjelp med byggesøknader og andre konsulenttjenester.

Ta kontakt med oss direkte om du har spørsmål

Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Trond Grindheim

Daglig leder
mob: 977 84 714
trond@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Morten Ullestad

Salgssjef
mob: 400 88 255
morten@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Niklas Møller

Faglig Leder saksbehandling
mob: 969 23 936
niklas@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Anders Lunde

Konsulent
mob: 969 23 887
anders@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Bernt Sleire

Saksbehandler
mob: 411 44 268
bernt@fama.no
Konsulent Hilde

Hilde Røen

Saksbehandler
mob: 969 23 992
hilde@fama.no

Sebastian Tovås

Saksbehandler
mob: 90979710
sebastian@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Line SKAR Ullestad

BEDRIFTSRÅDGIVER
mob: 450 65 005
line@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Mairén Robertsen

Intervjuansvarlig Saksbehandler
mob: 969 23 239
mairen@fama.no

Stian Mørk

BedriftsråDgiver
mob: 907 00 230
stian@fama.no
Bedriftsrådgiver

CHristine Skar Ullestad

Bedriftsrådgiver
mob: 453 43 629
christine@fama.no

Samfunnsansvar


I Fama Norge er vi opptatt av å ta samfunnsansvar. Vi er miljøfyrtårn-sertifisert, men også en støttespiller for lokal miljøer. Vi støtter blant annet et idrettslag og siden vi er fra Bergen er vi også partner med Brann. 

Er du delaktig i et idrettslag eller organisasjon som trenger sponsor? Gi oss en lyd så ser vi hva vi kan få til.