Et naturlig valg

Fama Norge AS

er et kunnskapskollektiv som spesialiserer seg på å yte bistand, hovedsakelig til selskaper inne bygge- og anleggsbransjen. Våre produkter er i hovedsak bistand til søknad om mesterbrev, Miljøfyrtårn-sertifisering, bistand til søknad om sentral godkjenning og hjelp med byggesøknader.

Navnet Fama er hentet fra romersk og gresk mytologi. Fama er gudinnen for det gode ryktet og positiv oppmerksomhet. Gudinnen Fama er gudenes budbringer som startet samtaler og sørget for god kommunikasjon. 

Vi i Fama Norge AS ønsker å leve opp til dette navnet ved å levere tjenester av topp kvalitet, med god kundebehandling.

Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Trond Grindheim

Daglig leder
mob: 977 84 714
trond@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Morten Ullestad

Salgssjef
mob: 400 88 255
morten@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Niklas Møller

Leder saksbehandling
mob: 969 23 936
niklas@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Anders Lunde

Konsulent
mob: 969 23 887
anders@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Bernt Sleire

Saksbehandler
mob: 411 44 268
bernt@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Elisabeth Fallon

Saksbehandler
mob: 969 23 992
elisabeth@fama.no

Erik Laastad

Bedriftsrågiver
mob: 969 23 183
erik@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Line SKAR Ullestad

BEDRIFTSRÅGIVER
mob: 450 65 005
line@fama.no
Mesterbrev, konsulent, Miljøfyrtårn, Sentral Godkjenning, Skattefunn, Enova

Mairén Robertsen

Intervjuansvarlig Saksbehandler
mob: 969 23 239
mairen@fama.no

Samfunnsansvar


I Fama Norge er vi opptatt av å ta samfunnsansvar. Vi er miljøfyrtårn-sertifisert, men også en støttespiller for lokal miljøer. Vi støtter blant annet et idrettslag og siden vi er fra Bergen er vi også partner med Brann. 

Er du delaktig i et idrettslag eller organisasjon som trenger sponsor? Gi oss en lyd så ser vi hva vi kan få til.