Våre ansatte

Bedriften startet med fire ansatte, i dag er vi en god gjeng på ti som brenner for bærekraft og miljøledelse.
Trond Grindheim
Daglig Leder
Popup link for nå
Telefon: 977 84 714
E-post: trond@fama.no
Christine Ullestad
Bedriftsrådgiver
Telefon: 453 43 629
E-post: christine@fama.no
Bernt Sleire
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 411 44 268
E-post: bernt@fama.no
Trond Grindheim
Daglig Leder
Popup link for nå
Telefon: 977 84 714
E-post: trond@fama.no
Christine Ullestad
Bedriftsrådgiver
Telefon: 453 43 629
E-post: christine@fama.no
Bernt Sleire
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 411 44 268
E-post: bernt@fama.no
Hilde Røen
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 969 23 992
E-post: hilde@fama.no
Sebastian Tovås
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 909 79 710
E-post: sebastian@fama.no
Mairén Robertsen
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 969 23 239
E-post: mairen@fama.no
Miljøkonsulent Vilde Moe Havre
Vilde Moe Havre
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 453 43 629
E-post: vilde@fama.no
Kommer snart
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: kommer
E-post: kommer
Hilde Røen
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 969 23 992
E-post: hilde@fama.no
Sebastian Tovås
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 909 79 710
E-post: sebastian@fama.no
Mairén Robertsen
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 969 23 239
E-post: mairen@fama.no
Miljøkonsulent Vilde Moe Havre
Vilde Moe Havre
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: 453 43 629
E-post: vilde@fama.no
Kommer snart
Miljøfyrtårnkonsulent
Telefon: kommer
E-post: kommer

Kontakt oss i dag for en hyggelig prat 

Kontakt oss her
Bærekraft, søknader og byråkrati
Informasjon
Nøstegaten 58, 5011 Bergen
post@fama.no
+47 70 30 98 30
Org.nr: 825 113 282
FAMA Nyhetsbrev
Meld deg på vårt nyhetsbrev for tips, triks og tilbud!
2024 - Copyright, All Rights Reserved, Made by Gunnerod
Personvern
– et naturlig valg
Informasjon
Nøstegaten 58, 5011 Bergen
hei@fama.no
Org.nr: 933 134 245
2024 - Opphavsrett, alle rettigheter forbeholdt Fama AS.
Personvern
crossmenu